Kahve Dünyası Ekibi Tam Takım Sahaya İniyor

Kahve Dünyası, 7 Temmuz’da düzenlenecek “Tam Takım Sahadayız” etkinliğiyle sahaya iniyor. “Tam Takım Sahadayız” etkinliği ile genel merkez çalışanları, gün boyunca 32 AVM ve cadde mağazasında satış yapacak ve Kahve Dünyası misafirleriyle buluşacak.

Kahve Dünyası Ekibi Tam Takım Sahaya İniyor
Kahve Dünyası Ekibi Tam Takım Sahaya İniyor sektorlog.com
Bu içerik 296 kez okundu.

Kahve Dünyası, ilkini geçen yıl Eylül ayında düzenlediği “Tam Takım Sahadayız” etkinliğini bu yıl 7 Temmuz’da gerçekleştiriyor. Tüm çalışanların sahada bir araya gelmesini sağlayarak sinerji yaratmak, ekipler arası iletişimi güçlendirmek, müşteri ile daha yakından temas kurabilmek amacıyla düzenlenen etkinlikte, genel merkez çalışanları, Kahve Dünyası’nın 32 alışveriş merkezi ve cadde mağazasında gün boyunca misafirlere hizmet edecek. Etkinlik boyunca üzerinde görevlerinin yazdığı tişörtler giyecek olan genel merkez çalışanları, mağazalarda misafirlerle ilgilenirken bir yandan da mağaza çalışanlarıyla daha yakın ilişki kurma fırsatını da yakalayacak.

Tam Takım Sahadayız etkinliğine ilişkin konuşan Kahve Dünyası Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Altınkılıç, şunları söyledi: “Kahve Dünyası olarak özellikle genel merkezde görev yapan arkadaşlarımızın işin mutfağına inmesinin, sahada misafirlerle birebir ilişki kurmasının büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Bu amaçla 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde 100’ün üzerinde genel merkez çalışanı olarak sahaya iniyoruz. Tam Takım Sahadayız etkinliğiyle hedefimiz ‘Hepimizin ortak noktası’ mottosunda saha ekibiyle bir araya gelerek sinerji yaratmak. Bu etkinlik için benim de dahil olduğum genel merkez ekibi, alışveriş merkezlerindeki mağazalarımızda 10.00-19.00, cadde mağazalarımızda ise 08.30-18.00 saatleri arasında görev yapacak. Geçen sene başlattığımız Tam Takım Sahadayız etkinliğini yılda 2 kez tekrarlayacağız.”

Kahve Dünyası Ekibi Tam Takım Sahaya İniyor kahvedünyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yünsa’ya ‘Yılın Kaizeni’ Ödülü
Yünsa’ya ‘Yılın Kaizeni’ Ödülü
Hidromek’ten Dünyada Bir İlk
Hidromek’ten Dünyada Bir İlk