Innovera, Bir Kez Daha Lider Güvenlik Entegratörü Oldu

Türkiye'nin lider kurumlarına siber güvenlik alanında danışmanlık, teknoloji tedariki ve saha hizmetleri sunan Innovera, BTHaber tarafından gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçlarına göre toplam gelirlerini yüzde 40’ın üzerinde artırarak, bu yıl yine Türkiye’nin en büyük Güvenlik Entegratörü oldu.

Innovera, Bir Kez Daha Lider Güvenlik Entegratörü Oldu
Innovera, Bir Kez Daha Lider Güvenlik Entegratörü Oldu sektorlog.com
Bu içerik 210 kez okundu.

Siber güvenlik alanında danışmanlık, teknoloji tedariki ve saha hizmetleri sunan yerli Ar-Ge faaliyetlerinin öncüsü Innovera, Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinin belirlendiği Bilişim 500 listesinde bu yıl yine diğer güvenlik entegratörlerini geride bıraktı. Araştırmaya göre toplam gelirlerini geçen yıla oranla yüzde 40’ın üzerinde artıran Innovera, Türkiye’nin en büyük güvenlik entegratörü olmayı sürdürdü.

İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın, 19 yıldır bilişim sektörüne rehberlik ettiğini belirten Innovera CEO’su Gökhan Say, siber güvenliğe yönelik olarak, “WEF tarafından 3 trilyon dolar olarak açıklanan siber saldırıların dünya ekonomisine maliyetinin bu noktalara gelmesi ne yazık ki yıllarca bu konuya verilmeyen önemle de ciddi ilişkiliydi. Son yıllarda siber güvenliğin genel müdür, hatta yönetim kurulu seviyesinde izleniyor olması oldukça sevindirici bir gelişmedir.‘’ şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Liderliği devam ettirmenin kurumların tercihini belirtmesi nedeniyle gurur verici olduğunu ifade eden Say, “Bence Innovera’nın güvenlik entegratörleri arasındaki tartışmasız liderliğinin en önemli sebebi, 150’ye yakın üst düzey uzman, 80’nin üzerinde güvenlik ürün ve hizmetini tek çatı altında toplayarak bu büyük probleme tek noktadan komple çözüm getirebilmesi ve kurumları özellikle siber saldırıya uğradıkları o zorlu anlarda inanılmaz derecede yavaşlatacak şekilde onlarca ayrı şirketle çalışmak zorunda bırakmamasıdır. Maksimum fayda için komple güvenlik yaklaşımıyla çıktığımız bu yolda yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz.” dedi.

Innovera hakkında

2007 yılında kurulan Innovera, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü bir Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketidir.

İstanbul ve Ankara’da üç ofis ile hizmet veren Innovera, özel sektör ve kamu kuruluşlarından en büyük 500 şirketin neredeyse tamamına siber güvenlik ve iş sürekliliği entegrasyonu hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerine uçtan uca çözümler sağlayan Innovera, uç nokta güvenliği, veri kayıp önleme, SIEM, SOC, yazılım güvenliği, backup&depolama, arşiv ve felaket kurtarma altyapıları alanlarında lider 30 farklı teknoloji sağlayıcı ile iş birliği yapmaktadır.

Sektörde 10. yılını geride bırakan Innovera, endüstrinin gelişiminde bir fikir önderi ve lider olarak rol almaktadır. Binlerce başarı öyküsüne imza atan Innovera’nın deneyimli uzmanları düzenli olarak sektörün gelişimini ışık tutacak etkinliklerde yer alırken, Innovera da her yıl İstanbul ve Ankara’da düzenlediği ve 1.500’ü aşkın katılımcıya ev sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük siber güvenlik etkinliği “SHIELD Güvenlik Konferansı” ile sektöre yön vermektedir.

innovera haberleri entegratör siber güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yurtdışındaki 41.Tudors Mağazası Sofya'da Açıldı
Yurtdışındaki 41.Tudors Mağazası Sofya'da Açıldı
İzmir’in En Uzun Tünelini Kordsa Güçlendiriyor
İzmir’in En Uzun Tünelini Kordsa Güçlendiriyor