Gürsoy Grup’tan Tataristan’a Dev Yatırım!

Gürsoy Grup tarafından kurulan ve Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde bulunduran, İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İSFANBUL, Tataristan’ın başkenti Kazan’da da inşa edilecek.

Gürsoy Grup’tan Tataristan’a Dev Yatırım!
Gürsoy Grup’tan Tataristan’a Dev Yatırım! sektorlog.com
Bu içerik 191 kez okundu.

Tema Park, Alışveriş Merkezi, Otel ve Gösteri Merkezi’nden oluşan İsfanbul, konseptini yurt dışına taşıyor. Tataristan Cumhuriyeti’nin himayesi ve desteğiyle Tataristan’ın başkenti Kazan’ da hayata geçecek olan proje için Gürsoy Grup Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov  ve  Tataristan Turizm Bakanı Sergey İvanov ile yaptığı görüşmeler sonunda protokol anlaşmasını imzaladı.

Türkiye’de ilk konsept eğlence merkezini hayata geçiren Gürsoy Grup yeni atılımıyla birlikte eğlence perakendesini yurt dışına ihraç edecek. Kazan’da hayata geçireceği konsept ile de yatırımları geliştirmek ve uygulamak için ilk adımı attı. Yaklaşık 200 milyon dolara hayata geçirilecek olan proje tamamlandığında Tataristan’ın en büyük konsept eğlence ve alışveriş merkezi olacak.

Eğlence perakendesi için yenilikçi ve heyecan verici olan yatırımın inşasının üç yıl içerisinde bitirilmesi hedefleniyor. Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi olan İsfanbul deneyimini diğer dünya ülkelerinde de uygulamak için çalışmalara devam eden Gürsoy Grup bu alanda öncü olmayı hedefliyor.

Gürsoy Grup’tan Tataristan’a Dev Yatırım! yurtdışı yatırımı isfanbul projesi tataristan cumhuriyeti yatırım haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yurtdışındaki 41.Tudors Mağazası Sofya'da Açıldı
Yurtdışındaki 41.Tudors Mağazası Sofya'da Açıldı
İzmir’in En Uzun Tünelini Kordsa Güçlendiriyor
İzmir’in En Uzun Tünelini Kordsa Güçlendiriyor